Rihanna ve Cara Delevingne'li Valerian'ın Posterleri Yayınlandı

Cara Delevingne ve Rihanna’nın başrollerde yer aldığı 'Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’ filminin yeni karakter afişleri çıktı.

 

 

Rihanna ve Cara Delevingne'li Valerian'ın Posterleri Yayınlandı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 5.05.2017 03:12:00
‘Valerian and Laureline’ kitabından uyarlanan ‘Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’ filminden yeni karakter afişleri yayımlandı. 27 Temmuz’da gösterime girecek olan filmin başrollerinde model ve oyuncu Cara Delevingne ile şarkıcı Rihanna’nın yanı sıra Dane DeHaan, Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock, Kri Wu ve Alain Chabat yer alıyor.
 
‘Valerian and Laureline’ adlı 1960’larda yayımlanan Fransız bilimkurgu romanından uyarlanan filmin konusu şöyle;
28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüzyıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır. Rihanna'lı afişi hemen altta görebilir, diğer karakter afişleri için haberin galerisini ziyaret edebilirsiniz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X