Rihanna'dan 2020'nin İlk Güzellik Görünümü: Makyajsız Cilt ve Örgü Saçlar

Rihanna 2020'nin ilk selfie'sini takipçileriyle paylaştı. Güzel şarkıcının makyajsız cildi ve yeni örgüleri büyük beğeni topladı.

 

 

Rihanna'dan 2020'nin İlk Güzellik Görünümü: Makyajsız Cilt ve Örgü Saçlar
Yayın Tarihi: 7.01.2020 09:30:00
Dünyaca ünlü pek çok isim var. Ancak kabul edelim ki ortak paydada buluşup da herkesin sevdiği isimler oldukça az. Bunların başında da Rihanna geliyor!

Genç yaşta başladığı müzik kariyerinde müthiş başarılar yakalayan Rihanna kozmetik sektörü, moda derken müziğini biraz boşlayıp hayranlarının kalbini kırsa da ona hayran olmamak elde değil!

Onun güzel görünmesi için hiçbir şey yapmasına gerek yok! Çünkü o adeta, kadınların güzelliğinin özgüvenden ve mutluluktan geldiğinin en canlı kanıtı.

Rihanna 2020 yılın��n ilk selfie'sini paylaştığı karede de bunu ispat ediyor ve kendisine bir kez daha hayran bırakıyor. İnce örgüler şeklinde ördüğü uzun saçlarını toplayan Rihanna, yeni fotoğrafında örgülerini sergilerken makyajsız doğal yüzüyle de büyük beğeni topladı.

Fotoğraf kısa zamanda milyonlarca beğeniye ulaştı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X