Roberto Bravo Diamond Koleksiyonu

Renklerin göz kamaştırıcı ışığını mücevherlerinize yansıtmak istiyorsanız Roberto Bravo`nun Diamond Koleksiyonunu denemelisiniz.

 

Roberto Bravo Diamond Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 28.07.2010 12:49:00

Roberto Bravo sıra dışı koleksiyonlarıyla farklılığını ortaya koyarken Diamond Koleksiyonu’yla da büyülü, şaşırtıcı ve ışıltılı dünyasına davet ediyor… Pırlanta ve yarı değerli taşlarla zenginleştirilen özel kesimli Diamond Koleksiyonu farklı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor…

Diamond Koleksiyonu’nda, günü, geceyi, gizemi, aşkı, doğayı ve çiçekleri taşıyabileceğiniz küpeler, yüzükler, kolyeler dikkat çekiyor. 

Pırlantanın üzerindeki sihirli pırıltılar... Pırıltıların yakamozlardaki sesi... Gecenin sessizliği, gündüzün yakıcı güneşi... Renklerin göz kamaştırıcı ışığı... Ve hayatın göz bebeklerindeki pırıltılı yansıması... Roberto Bravo’nun sihirli pırlantaları... Yeni tasarımların gizemi, yeni açılımların aşkı, tutkusu, ihtirası... Hepsi Roberto Bravo’nun yeni koleksiyonunda.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X