Roberto Coin ile tasarımda espri

Sevdiğiniz için esprili ve alternatif İtalyan şıklığı Roberto Coin`in mücevherlerinde yaşatılıyor.

 

Roberto Coin ile tasarımda espri
Yayın Tarihi: 27.09.2010 11:36:00

Dünya çapında bilinen en ünlü yedi mücevher markasından biri olan Roberto Coin’in aşk temalı alternatif örnekleri hem tasarımda espri unsurunu hem de zarafeti bir arada vurguluyor.  

Chic&Shine koleksiyonundaki kalplerle bezenmiş sarı altından yapılmış olan künye sevgililer için özel bir seçenek oluşturuyor. Özel günleriniz için seçebileceğiniz  ürün ise İtalya’nın gelenekselleşen simgesi yeşil –kırmızı rengindeki biber ve yanında çikolatalı kalp görünümündeki kolye süsleri ile tasarlanmış bilezik  Celebration temasını espirili ve şık gösteriyor.  

Bu modellerin yanında Fantasia koleksiyonunda yer alan siyah safirler üzerine küçük pırlantalarla bezenmiş  olan kolyeleri, kol düğmeleri, bilezikleri küçük çiçek ayrıntılarıyla ve Roses serisinin altınla pırlantayı buluşturduğu rengarenk eşsiz güllerle bezenmiş olan broşları, yüzükleri  sevgilinize alabileceğiniz en güzel buketleri  daimi ve taze kılıyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X