RoC yaz kampanyası

RoC`tan alacağınız iki adet cilt bakım ürünü size cilt tipinize göre seçeceğiniz makyaj temizleme sütü ve toniği kazandıracak.

 

RoC yaz kampanyası
Yayın Tarihi: 19.07.2010 11:08:00

Derinlemesine temizlenmiş cilt nemlendiriciyi daha iyi emiyor. RoC®’tan alacağınız 2 adet cilt bakım ürünü size cilt tipinize göre seçeceğiniz RoC® Demaquillage Actif Makyaj Temizleme Sütü veya Tonik kazandıracak! 

Normal ve karma ciltler için özel olarak formüle edilen RoC® Demaquillage Actif Makyaj Temizleme Sütü, cildinizi makyaj kalıntılarından arındırmak için derinlemesine temizliyor, cildinizi ferah hissetmenizi sağlıyor. İçerdiği nemlendiriciler sayesinde normal ve karma ciltlerin  doğal hidrolipidik  dengesini koruyor. 

Normal ve karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş olan dengeleyici tonik ise, cildinizi canlandırarak RoC® Normal ve Karma Ciltler İçin Temizleme  Sütü’nün etkisini tamamlıyor. Gözeneklerde kalmış son makyaj kalıntılarını da temizleyerek cildinizi temiz ve ferah hissetmenizi sağlıyor. 

Kuru ciltliler ise cilt tiplerine göre kuru ciltler için yapılmış temizleme sütü ve toniği kullanabilirler.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X