Rowenta ile temizlik kolay

Rowenta, süpürge kategorisine yepyeni bir ürün grubu sunuyor. Rowenta Air Force Dikey Şarjlı Süpürge ile elektrikli süpürge performansı her an elinizin altında olacak. 2200 W`lık elektrikli süpürge toz toplama performansı, kendi kendine ayakta durma, 40 dk. kablosuz kullanım gibi sıra dışı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ve renk alternatifleri ile kadınların vazgeçilmez yardımcısı olacak.

 

 

Rowenta ile temizlik kolay
Yayın Tarihi: 11.10.2010 12:18:00

Rowenta; evinin her gün temiz kalmasını isteyen ama normal süpürge kullanımının zorluğundan bunalan kadınlar için Air Force Dikey Şarjlı süpürgeyi geliştirdi.

2200W’lık elektrikli süpürge performansına sahip Rowenta Air Force Dikey Şarjlı süpürge, toz torbasız cyclonic teknolojisi ile kusursuz temizlik sağlarken, sahip olduğu Delta Air Force süpürme ucu ve 40 dakika kablosuz kullanım avantajı ile de hayatı kolaylaştırıyor. 

Rowenta Air Force Dikey Şarjlı süpürge serisinde; 18 W’lık 40 dakika kablosuz kullanılabilen ve  24 W’lık 50 dakika kablosuz kullanılabilen iki farklı alternatif bulunuyor. Şampanya rengi, vişne rengi ve gece mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Rowenta Air Force Dikey Şarjlı Süpürge kusursuz performansı dikkat çekici bir görsellikle buluşturuyor.

Güçlü performansı, pratik kullanımı ve şık tasarımı ile evinizde kusursuz temizliğin keyfini yaşamanızı sağlayacak olan Rowenta Air Force Dikey Şarjlı Süpürgeyi yetkili satış noktalarında bulabilirsiniz.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X