Saat Sanatına Farklı Yaklaşım

Dünyanın en büyük saat ve mücevher fuarı olan Baselworld 2018’de tanıtılan AIKON Automatic Skeleton, çağdaş formu sayesinde saat sanatına farklı bir yaklaşım getiriyor

 

Saat Sanatına Farklı Yaklaşım
Yayın Tarihi: 30.01.2018 14:47:00
AIKON Quartz modelinden esinlenerek tasarlanan AIKON Automatic Skeleton, şeffaf kadran tasarımı ile daha keskin ve maskülen bir stile sahiptir. 45 mm kasa çapı ve 13 mm kalınlıktaki kasası ile AIKON Automatic Skeleton, tamamen çelikten yapılan gövdesi ve  bezeline yerleştirilen altı kol sayesinde ön plana çıkıyor.
Tamamen AIKON Automatic Skeleton için özel olarak tasarlanan ML234 kalibre, otomatik kurmalı mekanizması ile mekanik bir hareket oluşturuyor. DLC kaplama yüzey işlemi ile ekstra bir dayanıklılığa sahip olan AIKON Automatic Skeleton’ın saat mekanizmasının gövdesini oluşturan siyah rengi, modelin eşsiz şeffaf kadran tasarımına bir detay katıyor.
Safir cama sahip olan AIKON Automatic Skeleton, saat 6 yönünde yer alan küçük saniye göstergesi ve rodyum kaplı ibresi ile uyumlu, el işçiliği ile kadrana yerleştirilmiş indekslere sahip.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X