Saç dökülmesine karşı Bioblas

Nielsen`in yaptığı anketlere göre saç dökülmesine karşı en çok Bioblas şampuan tercih ediliyor.

 

 

Saç dökülmesine karşı Bioblas
Yayın Tarihi: 27.01.2011 13:30:00

Hava kirliliği, yoğun stres, mevsim değişikliği, hormonal değişiklikler, saçlara uygulanan kimyasal işlemler, genetik faktörler ve kullanılan bazı ilaçlar hem kadınların hem erkeklerin yaşadığı saç dökülme problemlerini günden güne arttırıyor. Bu nedenle her geçen gün daha çok insan saç dökülmesine karşı ürünlere yöneliyor.

Saç dökülmesine sorununa cevap veren Bioblas, Nielsen’in Ocak-Eylül 2010 Türkiye Şampuan Pazarı Raporuna göre, saç dökülmesine karşı şampuan segmentinde Türkiye’nin 1 numaralı şampuanı oldu.
 
Araştırma sonuçlarını değerlendiren Biota Laboratuarları Pazarlama Direktörü Zeynep Işın konuyla ilgili olarak; “Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda ciddi Ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Bioblas, tüketicilerimiz tarafından beğenilerek kullanılmakta ve yüksek sadakat oranlarına ulaşmakta. Güvenilirliliği dünyanın sayılı laboratuarlarından Almanya Dermatest Araştırma Kliniği’nde yapılan testlerle kanıtlanan ve onaylanan Bioblas’ın Türkiye pazarında kendi segmentindeki liderliğini paylaşmaktan büyük gurur duyuyoruz" dedi.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X