Saç güçlendirmek için Alterna Hemp

Alterna`nın Hemp serisinden ürünler saçınızı güzelleştirmek ve güçlendirmek için doğanın hediyesi...

 

 

Saç güçlendirmek için Alterna Hemp
Yayın Tarihi: 17.09.2010 17:45:00

Kenevir tohumu yağı temel yağ asitlerinin evrendeki en zengin kaynağı olan bitki ve Alterna Enzimterapi Kompleksi`ne mükemmel bir tamamlayıcı. Zengin temel yağ asitleri gerçekten saçın hayati nem dengesini yeniliyor. Isıyla şekillendirme,  çevresel faktörler ve kimyasal işlemlerin zararlarına karşı korumaya ve yapısal bütünlüğü yeniden elde etmeye yardımcı oluyor.  

Hemp`in yüksek protein ve mineral  içeriği saçın elastikiyetinin, hacminin, parlaklığının ve kullanışlılığının artışına yardımcı oluyor. Saçın sağlığını, genç görünümünü ve güçlülüğünü muhafaza etmek için besinlerin ve gerekli enzimlerin en zengin kaynaklarını sağlayan seri onları kullanışlı bir hale dönüştürüyor.  

Hemp serisi içinde bulunan parlaklık veren şampuan Hemp Shine Shampoo,  portakal kabuğu özleri ile nüfuz eden bu sülfatsız, günlük bir şampuan. Ürün saf parlaklığı onarmaya yardımcı olmak için dizayn edilmiş.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X