Sağlıklı ve Güzel Yaş Almak İçin: Naturalift

Vücut proteinlerinin %30'dan fazlasını oluşturan Kolajen cildin temel yapısının da %75'ini oluşturur. Yaş aldıkça, vücudun kolajen üretme kapasitesi düşerken, buna bağlı olarak ciltte kuruluk, kırışıklık ve elastikiyet baş gösterir.

 

 

Sağlıklı ve Güzel Yaş Almak İçin: Naturalift
Yayın Tarihi: 1.07.2020 12:41:00
Türkiye'nin ilk ve tek likit Morina Balığı Kolajeni olan Naturalift vücudun artan kolajen eksikliğini yerine koymayı hedefliyor ve vücudun kendi kolajen üretimini destekliyor. Naturalift sağlıklı ve güzel yaş almak için ideal ve sinerjik kombinasyonu ile kolajenden fazlasını sunuyor.

Morina Balığı kaynaklı kolajen sayesinde cilt nemini artıran, elastikiyeti ve sıkılığı destekleyen, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olan Naturalift, içeriğinde yoğun olarak bulunan prolin ve glisin amino asitleri ile vücudun kendi kolajen üretimini teşvik ediyor. Ürün, saç ve tırnakların sağlıklı görünümüne kavuşmasını desteklerken aynı zamanda eklemler,kas ve iskelet sistemi üzerinde de olumlu etkilere sahip.

Naturalift Likit Morina Balığı Kolajeni'nin içeriğinde ayrıca ideal oranda Mango ekstresi, Koenzim Q10, C Vitamini Hyalüronik Asit, E vitamini, Çinko, B6 Vitamini, Bakır,Bioperine, Pirnç Ekstresi, Oolong çayı Ekstresi ve Ispanak Ekstresi de yer alıyor.

Her sabah aç karna bir bardak Naturalift tüketimi, anti-aging etkiyle kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmaya yardımcı olurken ışıltılı ve sıkı bir cilt görünümünü teşvik ediyor. Ayrıca, anti-glikasyon etkisiyle yaşlanma karşıtı özelliğe, anti-oksidan etkisiyle hücre içi dışı hasarları önlemeye destek veriyor.

Naturalift Likit Morina Balığı Kolajeni'ne medikal estetik klinikleri ve güzellik merkezlerinden ulaşabilirsiniz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X