Sally Hansen tırnaklarınızı seviyor

Tırnaklarınız her zaman bakımlı ve sağlıklı gözükmeli. Ancak bunun için ayıracak vaktiniz yoksa Sally Hansen, yoğun hayat temposu içinde tırnak bakımına ve maniküre ayıracak saatlerce vakti olmayan kadınlar için tırnak bakım ihtiyaçlarını tek bir üründe topladı!

 

 

Sally Hansen tırnaklarınızı seviyor
Yayın Tarihi: 24.01.2011 14:04:00

Sally Hansen tırnaklarına özen gösterenler için dörtdörtlük bir bakım sunan ürün hazırladı. Complete Care 4 in 1 Treatment eczanelerde satılmaya başladı.

KIRILAN VE SOYULAN TIRNAKLAR İÇİN GÜÇLENDİRİCİ BAKIM;
Soyulan, yırtılan ve çabuk kırılan tırnaklardan şikayetçiyseniz; 3 gün içerisinde tırnaklarınızda fark edilebilir bir güçlenme sağlıyor.
 
 
ÇUKUR VE PÜRÜZLÜ TIRNAKLARI PÜRÜZSÜZLEŞTİRMEK İÇİN ASTAR KAT;
Tırnaklarınızın yüzeyinde oluşmuş çukur ve pürüzleri gidermek ve tırnaklarınızın sağlıklı bir şekilde uzamalarını istiyorsanız; ojenizin altına uygulayabilirsiniz.
 
 
KISA VE YAVAŞ UZAYAN TIRNAKLAR İÇİN UZATICI BAKIM;
Sağlıklı ve daha hızlı uzayan tırnaklar istiyorsanız veya son dakika kırılan bir tırnağınız için acil bir çözüm arıyorsanız; 5 gün içerisinde  %30`a varan hızlı uzama ve sağlıklı tırnaklara kavuşmanızı destekliyor. 
 
 
MAT VE SOYULAN OJELER İÇİN YOĞUN PARLATICI CİLA KAT;
Ojelerinizin tırnaklarınızda daha parlak ve uzun süre kalmasını istiyorsanız; 10 güne kadar ojenizin soyulmasını ve renginin solmasını engellemeye yardımcı olurken aynı zamanda manikürünüze %100 parlaklık kazandırıyor.
 
 
 
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X