Samsonite ve American Tourister ile Okula Dönüş Heyecanı Başladı

Çocuklar sürekli araştırıyor, öğreniyor ve her daim oyun oynamaya hazırlar. Yeni bir okul yılına başlamak demek yeni maceralar ve heyecan verici zorluklar demek. Özellikle de geçirdiğimiz bunca zor zaman ve evde geçirilen bolca vakitten sonra tüm çocuklar okul arkadaşlarını görmeye sabırsızlanmaya başladılar.

 

 

Samsonite ve American Tourister ile Okula Dönüş Heyecanı Başladı
Yayın Tarihi: 17.08.2021 11:37:00
En heyecanlı okula dönüş sezonu için Samsonite ve American Tourister birbirinden renkli okul çantalarını sunuyor.
Samsonite bu yıl Disney karakterleriyle yeni bir koleksiyon sunuyor. Çocukluğumuzun ikonik kahramanları çocuklarımızı da neşelendirmeye hazırlanıyor; Donald Duck, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Spider Man ve daha niceleri.

Samsonite’ın vazgeçilmez “Sam School Spirit” koleksiyonu ise çocukların sırt sağlığına önem vererek iyi tasarlanmış ve okul stilini yansıtacak şık sırt çantalar sunuyor. Koleksiyonun sunduğu 2 model de her çocuğun okul ruhunu ortaya çıkaran, modaya uygun lifestyle ve retro-sportif bir görünüme sahip. Göz alıcı sırt çantaları ve okul çantaları çeşitli melanj kumaşlardan üretiliyor ve eğlenceli renk paletleri içeriyor. Her sırt çantası bir isimlik etiketi, sternum kayışları,  L beden olanlarında bir şişe taşıma bölmesi, kaplamalı bir alt ve bir örgü ön cep ve eğlenceli bir anahtarlık aksesuarı ile birlikte sunuluyor. İki özel modelde de 3D üç boyutlu ayrıntılar bulunuyor. Bu eğlenceli koleksiyonda birbirinden eğlenceli 6 renk bulunuyor.  Koleksiyon moda bilincine sahip, okul renklerini sergilemekten korkmayan tüm 6-10 yaş arası çocuklara hitap ediyor. 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X