Scorp şimdi de Google Play`de

Yerli sosyal medya uygulaması Scorp, App Store`dan sonra şimdi de Google Play`de.

 

Scorp şimdi de Google Play`de
Yayın Tarihi: 6.07.2015 13:50:00

Sosyal medyada çok konuşulan ve ilk olarak 7 Şubat 2015 tarihinde, App Store`da yerini alan Türk yapımı Scorp, şimdi de Android uygulamasıyla Google Play`de. Özellikle gençler tarafından ilgi gören Scorp; sosyal medya, sözlük ve video uygulamalarının bir birleşimi.

15 saniyelik videolarla gündemden haberdar olabileceğiniz ve fikrinizi paylaşabileceğiniz uygulama, yalnızca iOS uygulamasıyla  300 bin kullanıcıyı geride bırakmıştı. Kullanıcıların seçtikleri kategorilerde ilgi alanlarını takip edebilmelerine ve başlık oluşturabilmelerine imkan veren uygulamanın videoları sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor.

App Store Türkiye listelerinde birinci sırada bulunan  Scorp`un kurucuları henüz lisans eğitimine devam eden Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve  Sercan Işık. Şu an 450`den fazla öğrencinin çalıştığı uygulama dinamik yapısıyla da ilgi çekiyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X