} else {
}

Sekste Heyecanı Arttırdığı Araştırmalarla Kanıtlanmış Altın Tavsiye!

Yatak odasında bir şeyleri alevlendirmek için hangi yolları seçiyorsunuz? Rol fantezileri mi? Yoksa seksi iç çamaşırları mı? Ancak yeni bir araştırmaya göre, cinsel yaşamınızda hareketliliği sağlamanın çok daha enteresan bir yolu var!

 

Sekste Heyecanı Arttırdığı Araştırmalarla Kanıtlanmış Altın Tavsiye!
Yayın Tarihi: 26.04.2019 14:16:00
Uzmanlar tarafından “uyku boşanması” şeklinde adlandırılan çözüm aslında tam olarak farklı yataklarda uyumayı kapsıyor.
 
Yapılan bir anket sonucunda, her on çiftten dördünün bazı geceler ayrı uyuduğu ve bunların %34'ünün daha ateşli bir seks hayatı oldukları ortaya çıkmış. Bunun yanında 2000 yetişkinin katıldığı ankette çıkan %38'lik sonuç, ayrı uyumanın ilişkilerini duygusal olarak da geliştirdiği yönünde.
 
İyi bir gece uykusu almanın cinsel arzudaki artış ile yakından bir bağlantısı var. Bu nedenle ayrı ayrı uyumanın, dolayısıyla daha huzurlu ve rahat bir gece uykusunun seksteki ritmi de arttırmasına şaşmamalı.
 
Ancak uzmanlar ilişkideki samimiyeti ve duygusal paylaşımları da ortadan kaldırmaması adına bir denge kurmanızı öneriyor. Her gece ayrı uyumamanızı ve zaman zaman kaşık pozisyonunda sıcak bir kucaklamayla uyumanın ilişkiye ve aşka katkısı olduğunu da belirtiyorlar.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X