Sekste Sorun Yaratan Gündelik Problem!

Cinselliğe en büyük zararı, günlük hayatımızda sık rastladığımız bir sorun veriyor!

 

 

Sekste Sorun Yaratan Gündelik Problem!
Yayın Tarihi: 30.04.2019 12:05:00

Stres ne yazık ki çoğumuzun günlük hayatın koşuşturmasında sıklıkla yaşadığı bir sorun. Hatta yaşamın bir parçası konumunda. Artık alışkanlıktan doğan bir durumla stresli olduğunuzu fark etmiyor bile olabilirsiniz.
 
Ancak stres pek çok şeyi etkilediği gibi cinsel hayatınızı da etkiliyor. Yapılan araştırmalar stresin yatak odasındaki en büyük sorun olduğunu ve stres oranının arttıkça cinsel yaşamlara da daha fazla zarar verdiğini kanıtlıyor.
 
BBC Radio 5 Live tarafından yapılan ankette, 2000'den fazla kişiye cinsel yaşamları ve ilişkileri hakkında sorular soruluyor ve cevaplar gösteriyor ki bu kişilerin %45'inin yatak odasındaki en büyük problem stres!
 
Anlayacağınız stres; ani ruh hali değişimleri, kas gerginliği, baş ağrısı, uykusuzluk, bağırsak problemlerinin yanı sıra cinsellikte de sorunlara yol açıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X