Selena Gomez: Hayatın Tadını Çıkarıyorum

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Selena Gomez, “Kendi hayatımın tadını çıkarıyorum. Hiçbir şeyi kafama takmamaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Selena Gomez: Hayatın Tadını Çıkarıyorum
Yayın Tarihi: 2.07.2018 05:15:00
Lupus hastalığı nedeniyle geçtiğimiz yıl eylül ayında böbrek nakli olan ABD’li şarkıcı Selena Gomez, ‘Good Morning America’ programına katıldı.
 
Ameliyatının ardından magazinden uzak kalmayı tercih ettiğini belirten 25 yaşındaki Gomez, “Hayatımın tadını çıkarıyorum. Bana stres yaptıran hiçbir şeyi kafama takmamaya çalışıyorum. Bu güzel bir şey” dedi.
 
Artık Los Angeles’ta yaşamadığını söyleyen Gomez, “İnsanların beni sevmeleri için çaba sarf etmiyorum” şeklinde konuştu.
 
Daha sonra E! News’e konuşan ünlü şarkıcı şu ifadeleri kullandı: “25 yaşındayım ve ilerleyen dönemlerde değişeceğimi ve bundan da zevk alacağımı düşünüyorum. Sade bir yaşam sürmek istiyorum ama şu anda üzerimde milyonlarca göz varken, bunun imkansız olduğunu biliyorum.” 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X