Selin ile Şehirde Hijyen Daima Sizinle

Uzun bir tatilden sonra, günlük yaşamın temposu kaldığı yerden devam ediyor. Tatil dönüşü yoğun şehir yaşamında hijyen tedbirlerini aksatmamak oldukça önem taşıyor. Çantanızdan eksik etmeyeceğiniz Selin Limon Kolonyası, elleri yıkamanın mümkün olmadığı durumlarda hijyen ve güven imkanı sunuyor.

 

 

Selin ile Şehirde Hijyen Daima Sizinle
Yayın Tarihi: 24.08.2021 14:43:00

Eylül ayının gelişi aynı zamanda şehre ve yoğun tempoyadönüşün de göstergesi… Taşınabilir ölçülerdeki Selin Limon Kolonyası, pratik kullanımıyla gündelik hayatın her anında hijyen sunuyor. 

Tüm kolonyalarında 80˚ alkol bulunan Selin, limon kolonyasında iki farklı seçenek sunuyor. Hijyeni çantasında taşımak isteyenler için klasikleşen Selin Limon Kolonyası 150 ML ve nemlendirici özelliği ile Selin Nemlendirici Limon Kolonyası 100 ML pratik hijyen vadediyor. İş ortamında masa, sandalye, kapı kolu gibi toplu kullanıma açık olan noktalara temas edenler ise sprey formatındaki Selin Limon Kolonyasını kullanarak kişisel hijyenlerini sağlıyor. 

Bir nefeste iyi hissettiren Selin Limon Kolonyası, nemlendirme özelliğini içeriğindeki gliserin, hijyenini 80˚ alkolü, ferahlığını ise limon esansı ile sağlıyor. 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X