Selma Ergeç ile Can Öz`ün Almanya`daki Düğünü

Oyuncu Selma Ergeç ile iki yıldır birlikte olduğu Can Yayınları`nın sahibi Can Öz geçtiğimiz gün Almanya`da sade bir törenle dünya evine girdi.

 

 

Selma Ergeç ile Can Öz`ün Almanya`daki Düğünü
Yayın Tarihi: 27.09.2015 19:26:00

Oyuncu Selma Ergeç ve Can Yayınları`nın sahibi Can Öz Almanya`nın güneyinde bulunan Gottmadingen`de evlendi. 2 yıldır birlikte olan çift düğün için Ergeç`in çocukluğunun geçtiği Almanya kasabasını seçti. İkili sade bir tören istediği için aile ve yakın dostlarının olduğu çok hoş ama sade bir nikah töreni oldu. Ergeç`in gelinliğini ise özel olarak Tuvana Büyükçınar tasarladı.

Çiftin aslında görkemli bir düğün töreni yapmayı planladığı, ancak son dönemde yaşanan terör olayları ve ardı ardına gelen şehit haberleri nedeniyle sade bir nikâhı tercih ettikleri öğrenildi.

Selma Ergeç’le Can Öz’ün nikâh şahitliklerini Deniz Kavukçuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Burcu Kutluk yaptı. Selma Ergeç, hem kendisinin hem de annesinin okuduğu ilkokulun önünde Can Öz’le poz verdi.

Düğün töreninden ilk kareler için fotogaleriye tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X