‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ Tiyatro Oyununa Büyük İlgi

Usta oyuncular Kayra Şenocak, Pelin Öztekin, Dost Elver ve Ferdi Akarnur’ un performanslarıyla ilk gösterimini Ankara sahnelerinde yapan ‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ tiyatro oyunu yoğun ilgi ile karşılandı.

 

 

‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ Tiyatro Oyununa Büyük İlgi
Yayın Tarihi: 13.01.2020 13:57:00
Temaşa Gösteri Sanatları tarafından sahnelenen ’Seni Unutmak İstemedim ki’’ 11 yıllık evliliklerini kurtarma çabasında olan bir çiftin psikodramasını konu alıyor. ‘’Evlilikte kadınlar aslında ne ister? Erkekler bu isteklerin ne kadarını doğru anlar?’’ sorularının cevaplarını esprili bir dille yanıtlayan oyunun senaryosunu ve yönetmenliğini yine başarılı oyuncu Kayra Şenocak üstleniyor.
 
Evliliği ayakta tutmanın püf noktalarına değinen oyun ilişkilerde empati, anlayış ve sevginin gücünü keyifli bir mizah anlayışıyla seyirciye aktarıyor.
 
Peki ya siz 11 yıllık bir evliliği ayakta tutmak için en fazla ne yapardınız? Mesela sırf karınızı mutlu etmek için hamile kalır mıydınız?  
 

Yazan Yöneten: Kayra Şenocak
 
Oyuncular:
Ferdi Akarnur
Kayra Şenocak
Dost Elver
Pelin Öztekin
 
Yapım: Temaşa Gösteri Sanatları
Dekor: Nazmi Karabacak
Müzik: Derya Samur
Ses ve Işık: Samet Yazgı
Kostüm: Nuray Saraçoğlu
Afiş Foto: Eren Yiğit
Afis Tasarım: Mopp Ajans
Basın & İletişim: Yaprak Teke
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X