Sephora İle Gülen Ciltler Festivali Başlıyor

Sephora Türkiye, cildini yeni sezona hazırlamak isteyen güzellik tutkunları “Gülen Ciltler Festivali” ne davet ediyor. Seçili Sephora Türkiye mağazalarında 10-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek cilt bakım günlerine, katılmak isteyen herkes, randevu alarak uzmanlara ücretsiz olarak cilt bakımı yaptırabilecek.

 

 

Sephora İle Gülen Ciltler Festivali Başlıyor
Yayın Tarihi: 10.10.2019 15:17:00
Üstelik festival günlerinde etkinliğin yapılacağı mağazaya özel seçili cilt bakım ürünlerinde 2 ürün ve üzeri alışverişe yüzde 15 indirim, Sephora Black üyelerinde de yüzde 20 indirim mağazalarda sizi bekliyor.
 
Cildine ve cilt bakımına özen gösterenlerin heyecanla beklediği Sephora Gülen Ciltler Festivali, Ekim ayında güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Bir gelenek haline gelen Gülen Ciltler Festivali, özel cilt bakımlarıyla yaz aylarında yıpranan cildinizi yeni sezona hazırlarken, cilt bakımı konusunda bilgi alma imkanı ve sürpriz kampanyalar da sunuyor.
 
10 – 26 Ekim tarihleri arasında seçili Sephora mağazalarında gerçekleşecek olan ‘Gülen Ciltler Festivali’ süresince, isteyen herkes randevu alarak ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz cilt bakımı yaptırabilecek. Uzmanların cilt bakımı konusunda tüyolar da paylaşacağı festival boyunca, etkinliğin yapılacağı mağazalara özel seçili cilt bakım ürünlerinde 2 ürün ve üzeri alışverişe de yüzde 15 indirim, Sephora Black üyelerinde de yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor.
 
GÜLEN CİLTLER FESTİVALİ  UYGULAMA GÜNÜ TAKVİMİ
TARİH GÜLEN CİLTLER FESTİVALİ
SEPHORA MAĞAZALARI
10 Ekim Perşembe Sephora M1 Adana AVM
Sephora Forum Bornova AVM
11 Ekim Cuma Sephora Aqua Florya AVM
Sephora İzmir Alsancak
Sephora Adana Ziyapaşa
Sephora Armada AVM Ankara
12 Ekim Cumartesi Sephora Marmara Forum AVM
Sephora Forum Mersin AVM
Sephora Panora AVM
Sephora Akasya
15 Ekim Salı Sephora CEPA AVM
16 Ekim Çarşamba Sephora Tunalı Hilmi
Sephora Korupark
17 Ekim Perşembe Sephora Terracity AVM
18 Ekim Cuma Sephora Samsun Yeşilyurt AVM
Sephora Migros AVM
Sephora ANKAmall AVM
19 Ekim Cumartesi Sephora Samsun Piazza
Sephora Sanko Park AVM
Sephora Nişantaşı
24 Ekim Perşembe Sephora Akmerkez AVM
25 Ekim Cuma Sephora Kanyon AVM
Sephora Gaziantep Prime Mall
26 Ekim Cumartesi Sephora Palladium AVM
Sephora Capacity AVM 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X