Sephora ile mezuniyet makyajı

Mezuniyet gecesinin yıldızı olmak isteyenlerin mezuniyet makyajı Sephora`dan!

 

 

Sephora ile mezuniyet makyajı
Yayın Tarihi: 1.06.2010 14:44:00

Mezuniyet gecesinde kıyafeti ve duruşu kadar makyajıyla da göz doldurmak isteyen genç kızlar, 1 Haziran-18 Temmuz 2010 tarihleri arasında Sephora mağazalarına gelip, Sephora ve Sephora’ya özel markalara ait 3 makyaj ürünü ya da 2 makyaj ve 1 cilt bakım ürünü alışverişine, ücretsiz mezuniyet makyajı yaptırma şansını elde ediyor. 

 

Sephora’nın profesyonel makyaj ekibinin yönlendirmesiyle, sadece kıyafetiyle değil kişiliğiyle de uyumlu makyaja kavuşacak genç kızlar; önceden randevu alarak, parti kızı, gecenin yıldızı ve masum prenses temalı makyajlardan istediğini yaptırabiliyor. Tam bir parti kızı olduğunu düşünenler, ışıltılı makyajıyla gece boyunca dikkatleri üzerine çekerken, gecenin yıldızı olmak isteyenler smoky eye göz makyajı ile etkileyici bakışlara sahip oluyor. Kendini masum prenses olarak gören ve her zaman doğallığı tercih edenler ise ilkbaharın modasını yansıtan doğal tonlardaki makyajla masumiyetini vurguluyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X