Sephora Yeni Yıl İçin "Güzellik Paylaşmaktır" Diyor

Sephora yeni yıl için "Güzellik paylaşmaktır" sloganıyla Aralık ayına heyecanlı bir giriş yapıyor. Sephora hediye kitleri, dev makyaj blokları, parfümler ve özel cilt bakımı ürünleri sevdiklerinizle paylaşılmak üzere sizleri bekliyor.

 

 

Sephora Yeni Yıl İçin "Güzellik Paylaşmaktır" Diyor
Yayın Tarihi: 23.11.2021 00:21:00

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora’nın vazgeçilmezi Sephora Collection, cildinize bakım yapma zamanı geldiğinde ihtiyacınız duyacağınız her ürünü bir arada sunuyor.

Cildinizin neme doymasını sağlayarak yumuşacık yapacak maskeler, eğlenceli güzellik çantaları, sürprizlerle dolu hediye setleri ve vazgeçilmez bakım ürünleriyle dolu çanta ve kutular, yeni yıl heyecanı ile birleşiyor.

Sürdürülebilirlik bakış açısıyla tasarlanan ürünleri ve ambalajlarıyla da doğaya olan saygısını sürdürmeye devam eden Sephora, yılbaşı hediye listenizin baş rolünde!
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X