Sephora'da Online Makyaj Dönemi Başlıyor

Sephora Türkiye, 1 Temmuz itibarıyla online deneme teknolojisinin önde gelen firması PulpoAR ile güçlerini birleştirerek dijital dünyada kişiselleştirilmiş bir online makyaj deneyimi sunuyor. 

 

 

Sephora'da Online Makyaj Dönemi Başlıyor
Yayın Tarihi: 5.07.2021 14:08:00

Fondöten, göz altı kapatıcısı, ruj, allık gibi pek çok ürün sephora.com.tr’de ve Sephora mobil uygulamasında denenebilir olacak. Rare Beauty by Selena Gomez ürünleri ile başlayacak ve birbirinden sıcak tonları online olarak cildinizde deneme fırsatı sunan özel efekt sayesinde favori ürünlerinizi keşfetmeniz tek bir dokunuşla sizinle. Bununla beraber, Sephora Türkiye Instagram hesabında Rare Beauty özel filtresi ile keyifli bir sosyal medya deneyimi gerçekleştirmek ve ürünleri keşfetmek mümkün.  Yakın zamanda heyecan veren yüzlerce marka ve ürün online makyaj ile denenebilir olacak.  

Rare Beauty ürünlerini ve online makyaj filtresini www.sephora.com.tr ve Sephora mobil uygulaması’ndan keşfedebilirsiniz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X