Serra Kefeli'nin Dikkat Çeken "Mirror Stage" Koleksiyonu

Kith&Kin markasının yaratıcısı tasarımcı Serra Kefeli "Mirror Stage" koleksiyonuyla moda dünyasında heyecanı arttırıyor.

 

 

Serra Kefeli'nin Dikkat Çeken "Mirror Stage" Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 1.09.2019 14:50:00
Serra Kefeli, Mirror Stage koleksiyonunu: “Bir varlığın oluşumunu ve kişisel gelişim sürecini kendi yaşadığım ve deneyimlediğim ayrışmayla tekrar tanımladım.  Bu artık tasarımcı olarak kendi varlığımı anlama ve ayrışma sürecimin tasarımlarıdır. Çiçek desenleri içime, çocukluğuma, gençliğime ve şimdiki yaşamıma dokunur. Bu desenlerin aynadaki yansıması ise koleksiyonu tanımlıyor,” diye özetliyor.
 
Koleksiyonda mutluluk hissi uyandıran sıcak renklerden, vintage kesimlerin yoğun olduğu siyah ve gri tonlara, mavi ve turuncunun uyumunu gördüğümüz içsel gelişimin sembolü çiçek desenlerinden kırmızı, sarı, yeşil ve siyahın hakim olduğu parçalara kadar dört farklı renk grubu karşımıza çıkıyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X