Sevgililer Günü için Film Önerileri

Sevgililer Günü için hediye araştırmalarınız şimdiden başlamıştır diye düşünüyoruz. Biz de yavaş yavaş sizin için kolaylıklar sunmaya başlayalım istedik ve romantik bir Sevgililer Günü geçirmeniz için klasiklerden oluşan bir film koleksiyonu oluşturduk.

 

 

Sevgililer Günü için Film Önerileri
Yayın Tarihi: 19.01.2015 11:12:00

Sevgililer Günü için planlarınızı yapmaya başladınız mı bilemeyiz ama eğer dışarda geçirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Sıradan bir cumartesi gecesi için bile rezervasyon gerekirken, Sevgililer Günü gibi özel bir günün cumartesi akşamına denk gelmesi de planlı bir akşam olması gerektiğinin kanıtı gibi. 

Gelgelelim bizler evde oturup romantik bir akşam geçirmek isteyen çiftleri hedef aldık. Bu karmaşada dışarı çıkıp sıradan bir cumartesi gününden farksız bir Sevgililer Günü geçireceğinize, evinizde, sevgilinize sarılarak romantik filmler izleme fikri belki size de daha cazip gelebilir. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız fotogalerimizi inceleyin.

Bir fikir de erkeklere! Bu seçtiğimiz filmleri satın alıp sevgilinize güzel bir kutuda, sevgi dolu bir notla hediye etmeniz de kız arkadaşınız için ideal bir hediye olabilir, bizden söylemesi.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER FİLM ÖNERİLERİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X