Sevgililer Gününde “Bu Son Olsun” Demenin Tam Zamanı

Yılın en romantik günü kabul edilen Sevgililer Günü, aşkı bulan çiftler için heyecanlı ve telaşlı bir hazırlık süreci olsa da hala aradığını bulamayanlar için gelecek ile ilgili kurdukları hayaller ve “Ben ne zaman doğru insanı bulacağım?” düşünceleriyle geçiyor.

 

 

Sevgililer Gününde “Bu Son Olsun” Demenin  Tam Zamanı
Yayın Tarihi: 14.02.2022 12:08:00
Hayatın döngüsü içinde her birimiz yaşamımızı paylaşabileceğimiz, anılarımıza ortak olacak “doğru insanı” arıyoruz. O kişiyi bulduğumuzda ise tarifsiz duygular ve güçlü paylaşımlar ile her anımız daha da anlamlı bir hale geliyor. Aşkın duygularımız üzerinde yaşattığı bu tarifsiz hissi, etkilendiğimiz biriyle karşılaştığımızda çoğumuz deneyimlemiş olsak bile “hayat arkadaşını” bulmak herkes için kolay bir süreç değil.
2022’de Her Dört Kişiden Biri En Kısa Zamanda Evlenmek İstiyor!
Evlilik bazılarımız için bir çocukluk hayaliyken, bazılarımız için de tereddütle yaklaştığımız ve kendimizden emin olduğumuz anı beklediğimiz bir süreç.

Siz hazır olan tarafta mısınız? Bilmiyoruz ancak ciddi düşünenler buraya amacı ile evlilik odaklı bir tanışma uygulaması olan Hawaya kullanıcılarına yöneltilen, “Ne zaman evlenmek istiyorsunuz?” sorusuna verilen cevaplarda, 2021 den 2022’ye 1-2 yıl içinde evlenmek istiyorum diyenlerin oranı %29 a yükselirken, sevgililer gününün gelmesi ile birlikte artık özel günlerini yalnız geçirmek istemeyen her dört bekardan biri bu soruya en kısa sürede yanıtını veriyor.
 
Erkekler Evliliğe Hazır!
Toplum içinde erkeklerin evliliğe hazır olması kadınlara göre daha uzun sürüyor gibi düşünülse de Hawaya kullanıcılarının verdiği cevaplar bu tezi değiştiriyor.
Hawaya’da erkek kullanıcıların en kısa sürede evlenmek isteyenlerin sayısı kadınlara göre “yüzde 10” daha fazla.
Kadın kullanıcılar evlilik planlarına yüzde 18’i ile “en kısa sürede” cevabını verirken, her 4 kişiden biri “1-2 yıl içerisinde” düşündüğünü söylüyor.

Doğru Kişiyi Nasıl Bulacağız?
Dijitalleşen dünya ve değişen yaşam koşullarımızla birlikte insanlar artık rutinlerini değiştiriyor. Böylece yeni biri ile karşılaşmanın da şekli  değişiyor ve hayat arkadaşlarını tanışma uygulamalarında, ilişkide istedikleri kriterleri belirleyerek arıyorlar.

Hawaya, ciddi ilişki niyeti olan ve evlilik için doğru insanı arayanlar için çevrimiçi tanışma ortamı oluşturup, kullanıcılarına birçok özellik sunarak hayat arkadaşlarını bulmalarını sağlıyor.

Profil doğrulama özelliği ile güvenli bir ortam sağlayan Hawaya, profilinizi oluştururken size sorulan ilgi alanlarınızı ve tercihlerinizi eksiksiz tamamlayarak size en uygun olabilecek kişilerin karşınıza çıkmasını sağlıyor. Böylece aradığınız özel insanla karşılaşma şansınız artıyor. Bu yıl belki de kendinizle vakit geçireceğiniz son Sevgililer Günü… Şimdi bu özel günde kendinizi şımartmak için güzel bir film seçin, en sevdiğiniz içeceği hazırlayın ve Hawaya uygulamasını indirerek yalnızlığa veda edin.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X