Sevginizi Göstermenin En Duyarlı Yolu

“Evlat Edinme Programı” ile FYZoo parkında koruma altında bulunan bir hayvanı evlat edinerek, sevginizin gücüyle nesli tükenme tehlikesi altında olan hayvanlara destek olmaya ne dersiniz?

 

 

Sevginizi Göstermenin En Duyarlı Yolu
Yayın Tarihi: 17.02.2020 10:33:00
Sevgililer Günü yaklaşırken kimi klişelere kapılmaktan korkarak sevdiğine ne hediye alacağını kara kara düşünürken kimi bir sevgilim bile yok diyerek üzülüyor. Oysa hem sevginin hem de sevgiyi göstermenin bin bir türlü yolu var.
 
Sevgi sorumluluk almayı ve emek sarf etmeyi gerektirir!
 
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, 214 ayrı türden 2542 hayvana sıcak bir yuva sunarak sevgi göstermenin mutluluğunu yaşıyor. Varoluş sebeplerinin yaban hayatta yaşayan canlı türlerini insanlara tanıtmanın ötesinde olduğunun bilincinde olan FYZoo ekibi, bir yandan parklarında koruma programları hayata geçirerek, diğer yandan dünya çapında yürütülen, hayvanların doğal yaşam alanlarında koruma altına alındığı özel programlara destek vererek nesli tükenme tehlikesi altında olan türlerin sayılarını artırmak için canla başla çalışıyor.
 
“Çünkü biliyoruz ki sevgi paylaşıldıkça artar. Bu sebeple 14 Şubat’ı kutlamak isteyen herkesi sevgimizi paylaşabileceğimiz Evlat Edinme Programı’mıza katılmaya davet ediyoruz.” diyen FYZoo ekibi, sevdikleriniz için parkda bulunan bir hayvanı sembolik olarak evlat edinerek onları yakından tanıma fırsatı sunuyor. Böylece yalnızca sevdikleriniz için değil, tüm dünya için harekete geçmenin, yaşama değer katacak güzel bir adım atmanın hazzını yaşayabilirsiniz.  
 
Kalplerinizi ısıtacak sıcacık bir Sevgililer Günü için olmazsa olmaz “aşk” FYZoo’da… Çünkü “FYZoo’da Hayat Var!”
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X