Seyahat çantanızın vazgeçilmezi

Seyahate giderken bakım kremlerinizin orijinal boylarını yanınızda götürmeye son verebilirsiniz çünkü son dönem kofre ürünler (bir kutunun içinde bir markanın birkaç ürünü) rağbet görüyor.

 

 

Seyahat çantanızın vazgeçilmezi
Yayın Tarihi: 2.06.2010 13:53:00

Yaz geldi, tatil planları hazır… Kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar derken bavullar çantalar dolup taşıyor. Her şeye yer bulduğumuz o seyahat çantalarında güzellik ve bakım  kremlerimizin tamamını taşımak kimi zaman ne yazık ki çok zor oluyor. Sizde benim gibi günlük rutin bakım kremlerini seyahatlerde yanına alanlar grubuna giriyorsanız dikkat çünkü bu haber tam bize göre. Ünlü kozmetik firmaları koca ambalajları birkaç günlüğüne seyahate gidenlerin yanında taşımakta zorlananların şikayetlerini dikkate aldı ve küçük kofreler hazırladı. Özellikle yaz aylarında yoğun talep bulan bu kofrelerin öncüleri Lancome ve Biotherm. Bu kofrelerin içinde kısa seyahatlerde bize yetecek gece, gündüz bakımı, makyaj temizleyicisi gibi ürünler bulunuyor. Yani bundan sonra bavullarda bakım kremleri sandığımız kadar yer kaplamayacak… Böylece belki ekstra bir ayakkabıya yer açılacak.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X