Sezon Trendleriyle Şıklığını Yansıt: LCW Vision X AVON

AVON ve LC Waikiki’nin Dünya Kadınlar Günü’ne özel yaptığı online işbirliği kapsamında www.lcwaikiki.com.tr adresinde 3 farklı konsept oluşturuldu. Ofis kombininden davet şıklığına kadar farklı stil ve önerilerin paylaşıldığı bu konseptler, Makyaj Artisti Melis İlkkılıç’ın seçkileri ve AVON’un her kombine uygun ürünleriyle tamamlandı.

 

 

Sezon Trendleriyle Şıklığını Yansıt: LCW Vision X AVON
Yayın Tarihi: 10.03.2020 19:01:00
#1 “Gün Işıltısı”
 
Yeni far ve oje trendleriyle günlük kombinlerine ışıltı katarak bahar görünümünü anında tazeleyebilirsin. Pembenin öne çıktığı LCW Vision koleksiyonundan seçeceğin günlük, rahat ve şık kombininle ışıltını arttırırken, Mocha rujunu yanından ayırmadan  her gün yeniden ışıldayabilirsin.
 
#2 “Ofiste Sen”
İş koşturmacasına başlamadan önce, gözlerine odaklan ve sezonun favorisi toprak renk paletleriyle güçlü görünümünü tamamla. Ofis şıklığını LCW Vision’ın her ortama uyum sağlayabilen kombiniyle tamamla. İşte şimdi girdiğin her ortamda göz kamaştırmaya hazırsın.
 
#3 Davet Şıklığı
Gecenin yıldızı ol ve parla!
Göz makyajına hafif bir ışıltı kat, yeni kırmızı rujunla nefesleri kesen mükemmel uyumu yakala ve gideceğin davetin konseptine uygun seçimin ve tüm şıklığınla göz kamaştır.
 
1-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında stil sayfalarında yer alan LC Waikiki ve AVON ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X