Shiseido güneş makyajı

Güneş makyajı deyince akla ilk gelen marka olan Shiseido`nun güneş fondötenleri hazır. İster stick, ister likit, isterseniz de kompakt şekilde.

 

Shiseido güneş makyajı
Yayın Tarihi: 5.07.2010 11:52:00

Dünyada ilk güneş makyajını geliştiren marka olan Shisedio’nun güneş fondötenleri UVA/UVB ışınlarına karşı yoğun koruma sağlayan muhteşem ürünler.  Suya, yağa, tere karşı saatler boyunca yapısını ve rengini muhafaza ediyorlar. Hem mükemmel makyaj hem de mükemmel güneş koruma etkisini biraraya getiriyor. Sağlıklı bronz görünümden naturel tonlara kadar geniş renk yelpazesinde, 4 tip fondöteni var. 

Sun Protection Compact Foundation SPF 30: UVA/UVB ışınlarına karşı mücadele eden ve mükemmel makyaj etkisi gösteren pudra fondötenler. İnce, doğal ve mat bir görünüm veriyor. Kuru ya da nemli süngerle uygulanabiliyor. 

Sun Protection Stick Foundation SPF 30: Şeffaf doğal bir bitiş sağlarken cildi UVA/UVB ışınlarına karşı koruyan yoğun bakım etkili çubuk fondötenler. 3 ayrı renk seçeneği var. Transparan, Bej ve Okra (bronz) 

Tanning Compact SPF 4: Kusursuz bir bitiş sağlarken,yoğun altın bronzluğunda görünüm veren cilt bakım etkili compact fondötenler. Olağanüstü bir kapatıcılık, ışıltı ve nemli bir pürüzsüzlük veriyor.   

Sun Protection Liquid Foundation SPF 40: UVA/UVB ışınlarına karşı kuvvetli koruma getiren, mükemmel makyaj etkili ve çok ince yapıda sıvı fondötenler.Terlemeye, suya ve yağa dayanıklı. Yumuşak ve mat görünümünü gün boyu koruyor. Bulaşmaz, kıyafetlerle rahatlıkla kullanılıyor.

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X