SHOES&MORE SPORT, Kapsül Koleksiyonu ile Şehre Dönüş Mevsimini Erken Açıyor!

Hayat felsefesi “ışıldamak” olan SHOES&MORE, şehirli kadınların günlük yaşamlarına hem stil hem rahatlık katacak çok özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Marka için ilk kapsül koleksiyon olma özelliği taşıyan SHOES&MORE SPORT kapsül koleksiyonunda ekose desenler, “animal print” akımın temsilcisi baskılar, her kombine uyacak daha sade modeller şehirli kadını selamlıyor.

 

 

SHOES&MORE SPORT, Kapsül Koleksiyonu ile Şehre Dönüş Mevsimini Erken Açıyor!
Yayın Tarihi: 5.07.2019 15:25:00
2010 yılından bu yana kendi tarzını yaratmak ve her an “ışıldamak” isteyen şehirli ve modern kadınların günlük yaşantılarına eşlik eden SHOES&MORE, SPORT markası altında hazırladığı kapsül koleksiyonuyla dikkat çekiyor.
 
SHOES&MORE SPORT kapsül koleksiyonu hareketli yaz günlerinde olduğu kadar şehre dönüş mevsiminde de her tip kombine uyum sağlamaya hazır!
 
Ağustos’un ikinci haftası itibariyle hem SHOES&MORE mağazalarından hem de shoesandmore.com.tr adresinden satın alınabilecek bu özel koleksiyon, “ugly sneaker” akımına hem şık hem de feminen bir alternatif getiriyor. SHOES&MORE SPORT kapsül koleksiyonunda sınırlı sayıda ve 35 farklı modelde üretilen sneakerların yanı sıra sırt çantaları ve SHOES&MORE kadınının şık stilini tamamlayıcı aksesuarlar da yer alıyor.
 
SHOES&MORE SPORT markasının kapsül koleksiyonunda deri detaylar, “animal print” ve ekose desenlerle süslenmiş tasarımların yanı sıra, basic tek renk modeller, her tip ayak için rahatlık ve konfor sunan farklı tabanlar ve eşlik eden sırt çantalarıyla spor aksesuarlar da göze çarpıyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X