Signatur de Chanel Koleksiyonu

Chanel baştan sona kapitone desenine adanmış olan ilk mücevher koleksiyonu Signatur de Chanel`i sundu..

 

 

Signatur de Chanel Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 4.02.2016 17:21:00

Gabrielle Chanel`in binicilik dünyasından esinesinlenen bu koleksiyonda özellkle güçlü erkeklerin binicilikte giydiği ceketlerdeki kapitone desenler, Matmazel Chanel`in yaratıcı dünyasının temel elementi oldu. Dikiş zamanı kapitone desenlerin daimi şeklini koruması Gabrielle Chanel`in örme kumaş, kuzu derisi ve ipek gibi yumuşak materyaller kullanmasına neden oldu. 

48 yeni geometrik parça CHANEL Fine Jewellery Creative Studio tarafından çeşitli kapitone desenlerden ilhamla tasarlanmış. Bu grafik ve rafine yaratımlar Chanel`in karakterini saflığın kusursuz basitliği olarak ifade ediyor.

Tasarımların kavislerden ve hacimlerden meydana gelmesi birçok çeşitli kombinasyonlar için alan yaratıyor. Akıcı ve pürüzsüz Signatur de Chanel koleksiyonu vücudun tüm hareketini takip ediyor. Tensel ve esnek tasarımlar boyunlarınızı parmaklarınızı ve bilekelrinizi sarmak için dizayn edilmiş. Kıvrımlı kapitone kareler incelikle döşenmiş elmaslarla meydana gelmiş.

Tasarımlarda sadece masmavi safir ve akuamarinlerle kontrast dokunuşlar ve beyaz altın ve elmasın parlak ışıkları yer alıyor. Koleksiyon inciler ve kaya kristallerin yer aldığı  çeşitli varyoslanlarla tamamlanmış.

Signatur de Chanel koleksiyonu aynı zamanda Chanel`in yüksek mücevharatının sürekli yenilenen yaratıcı ruhunu ifade ediyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X