Sıla İçin Yeni Aşk İddiası

Seda Sayan'ın programının sunucularından Sinem Yıldız, oyuncu Ahmet Kural ile ayrılan ünlü şarkıcı Sıla'nın yeni bir sevgilisi olduğunu iddia etti.

 

Sıla İçin Yeni Aşk İddiası
Yayın Tarihi: 14.03.2018 06:26:00
Oyuncu Ahmet Kural'dan ayrılması uzun bir süre magazin haberlerini meşgul eden ünlü şarkıcı Sıla'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Seda Sayan'ın programının sunucularından Sinem Yıldız'ın iddiasına göre Sıla, Okan Can Yantır ile birliktelik yaşıyor.


 
Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Sıla ve Okan Can Yantır'ın baş başa yemek yerken çekilmiş fotoğrafları geçtiğimiz Ocak ayında sosyal medyada sıkça yer almış, şarkıcının menajeri iddiaları yalanlamıştı. Sıla'nın menajeri Serkan Güney, "Öyle bir şey yok. Kendisi Sıla Hanım'ın arkadaşıdır. Aynı zamanda fikir alışverişinde bulunduğumuz değerli bir işadamıdır" açıklaması yapmıştı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X