Sıla'dan Yeni Albüm

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konserlerine devam eden Sıla, ‘Mehmet’in Gezegeni Özel Programı’nın konuğu oldu. Sıla yeni çıkaracağı albüm hakkında detaylar verdi.

 

Sıla'dan Yeni Albüm
Yayın Tarihi: 18.07.2018 12:57:00

Programın açılışını ‘Yan Benimle’ şarkısıyla yapan Sıla, yoğun geçen konser maratonunda enerjisini ekibine borçlu olduğunu söyledi.

2007 yılından beri aynı sahneyi paylaştıklarını belirten 38 yaşındaki sanatçı, artık aile gibi olduklarını vurguladı. Konser zamanlarından kolay kolay demoralize olmadığını anlatan Sıla, “Aslında konsere çıkmak benim için şartel işi. Çıkarken bir şarteli kaldırıyorum, bitince indiriyorum. Kolay kolay demorolize olmam” diye konuştu.

Yeni albüm çalışmalarına da hız kesmeden devam ettiğini belirten Sıla, “12 - 13 yeni şarkı olacak ve hepsi yeni. Ama iki tane de cover şarkı hazırladık. Biri ‘Ağla Halime’, diğeri de sürpriz olsun” şeklinde konuştu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X