Snapchat'ten Yeni Güncelleme

Snapchat iOS ve Android için yeni bir güncelleme yayınlandı.

 

 

Snapchat'ten Yeni Güncelleme
Yayın Tarihi: 7.07.2017 02:42:00
Snapchat’e gelen yeni bir güncellemeyle artık snap'leriniz çok daha eğlenceli olacak. Uygulama, Çarşamba günü üç yeni "yaratıcı araç" tanıttı: fotoğraflarınıza arka planlar eklemek için rengarenk fonlar, sesinizi herhangi bir animasyon içermeden değiştiren ses filtreleri ve fotoğraf ve videolarınıza bağlantılar (linkler) eklemenize olanak tanıyan ‘Ataç.’ 
 
Arka fonlar Snapchat'ın jeofiltrelerine biraz benziyor ancak resmin üstüne bir tasarım koymak yerine, fonları resimlerdeki nesnelerin arkasına yerleştirebiliyorsunuz. Resminizde görünmesini istediğiniz nesnelerin etrafını çizmeniz ve bir fon seçmeniz yeterli. Tıpkı filtreler ve filtreler gibi Snapchat her gün yeni uygulamaya yeni fonlar ekleyecek. 
 
Ses filtreleri sayesinde, animasyonlu bir filtre kullanmadan artık sesinize efektler ekleyebileceksiniz. Bir Snap videosu kaydettikten sonra, hoparlör simgesine dokunarak sesin ve değiştirebileceksiniz. 
 
Güncellemeyle gelen en şaşırtıcı özellik artık Snap'lerinize bağlantılar eklemenizi sağlayan ‘Ataç’ özelliği. Bu özelliğin eklenmesi uzun bir süredir kullanıcılar tarafından talep ediliyordu. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X