Sofia Coppola ve Cartier`den Yeni İşbirliği

Uluslararası şıklığın temsilcisi Cartier, aynı sıfatın bir diğer temsilcisi ünlü yönetmen ve stil ikonu Sofia Coppola ile `Maison de Cartier` dostu olarak yeni işbirliklerini duyurdu.

 

 

Sofia Coppola ve Cartier`den Yeni İşbirliği
Yayın Tarihi: 4.04.2016 12:15:00

Cartier tarafından yetenekli, yaratıcı, stil sahibi ve özel bir vizyon ile sese sahip olarak tanımlanan Sofia Coppola ile gerçekleştirilen yeni işbirliği, Cle de Cartier’i kapsıyor.

Cartier tasarımlarının özgünlüğüne ve gücüne duyduğu hayranlığı belirten Sofia Coppola: ‘Cartier, benim için sofistike tasarımların, güzelliğin, geleneğin, işçiliğin ve tarihin ulaşabileceği en üst seviyeyi temsil ediyor. Cartier, tasarımlarında hiçbir şeyi olması gerekenden daha fazla yapmıyor. Bir Cartier tasarımının her zaman kendine özel bir hikayesi var. 1940 ve 1970’li dönemlerin romantik ve ihtişamlı hikayeleri özellikle ilgimi çekiyor.’ dedi.

Clé de Cartier’i taktığında bileğinde hissettirdiği duyguya vurgu yapan Coppola, özellikle saatin bileğinin üzerindeki mükemmel oturuşunu sevdiğini belirtti. Aynı zamanda çok iyi bir Cartier müşterisi olduğunu açıklayarak kendi Cartier hazinelerinin arasında alyansını, Tank saatini, Menotte, Paris Nouvelle Vague, Trinity ve Love bileziklerinin yanı sıra eşi tarafından kendisine hediye edilen Panthere de Cartier yüzüğünü sayan Coppola, Cartier’nin çok yönlülüğüne dikkat çekerek Cartier’nin her gün kolaylıkla takılabilecek parçaların yanı sıra gece için tasarlanan mücevherlerine duyduğu hayranlığı sözlerine ekledi. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X