Sonbahar, Sincerely Yogurt’a Balkabağı ile Geliyor

Dökülen yaprakların, serinleyen havaların ve eğlenceli Cadılar Bayramı’nın habercisi pumpkin spice, bu sonbahar Sincerely Yogurt’a yeniden geliyor. Balkabağı ve etnik baharatların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan efsanevi pumpkin spice aroması, Sincerely Yogurt’un sağlıklı dondurulmuş yoğurtlarıyla çok yakışıyor.

 

 

Sonbahar, Sincerely Yogurt’a  Balkabağı ile Geliyor
Yayın Tarihi: 2.10.2019 13:55:00
Sağlıklı ve eğlenceli atıştırmalığın yeni ürününe bayılmamak imkansız! İçerisindeki canlı kültürlerle probiyotik kaynağı olan Sincerely Yogurt’un lezzetlerine, sonbaharın turuncusuna çok yakışan pumpkin spice ekleniyor. Geçtiğimiz yıllarda da çok sevilen balkabağı lezzeti, sonbahar boyunca Sincerely Yogurt’ta olacak.
 
Balkabağının saf lezzeti
 
Pumpkin spice’lı dondurulmuş yoğurtta da Sincerely Yogurt’un diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi katkı malzemesi bulunmuyor. İlave şeker ya da koruyucu olmadan hazırlanan taze dondurulmuş yoğurtlar bu sayede sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin de favorisi oluyor.
 
  
İstediğiniz gibi lezzetlendirin
 
Ekim ayının eğlencesine eşlik edecek pumpkin spice dondurulmuş yoğurdun porsiyonunu da Sincerely Yogurt’ta kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Aldığınız gramaj kadar ödeme yapmanızı sağlayan sistemde yoğurdunuzu farklı toppings ve sos çeşitleriyle süsleyebiliyorsunuz. Bisküviler, çikolatalar ve çok çeşitli şekerlemelerle yoğurdunuzun lezzeti daha da katlanıyor.
 
Sadece sonbahar boyunca Sincerely Yogurt’ta olacak pumpkin spice dondurulmuş yoğurdun tadını çıkarmanın şimdi tam zamanı!
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X