Sp Men Gradual Tone

SP Men`in erkekler için özel olarak geliştirdiği Gradual Tone beyazlayan saçların doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

 

Sp Men Gradual Tone
Yayın Tarihi: 29.09.2014 17:08:00

Aerosol köpük kıvamında olan SP Men Gradual Tone, saç beyazlamasına neden olan pigment azalmalarına karşı geliştirilmiş teknolojisiyle beyazlamış saçları doğal siyah ya da kahverengi tonuna adım adım geri döndürüyor. Özündeki anti-aging ile saçtaki gözenekleri kapatıyor ve saçın doğal rengini uzun süre koruyor.

Kuru ya da havluyla kurutulmuş nemli saça uygulanan köpük saçın tamamına ya da sadece beyaz bölgesine sürülüyor. İlk uygulamada 10 dk, sonraki uygulamalarda 5dk bekletilip su ile durulanıyor, daha sonra kutu içindeki kendi şampuanıyla yıkanarak berrak su akana kadar durulanıyor. Kalıcılığının devam etmesi için 15 günde 1 tekrarlanması öneriliyor.
Beyaz oranı %70’in üzerinde olan saçlar için kullanımı önerilen ürün önceden boyanmış saçlarda kullanımı uygun değildir.
 
Siyah ve kahverengi alternatifleri bulunan SP Men Gradual Tone’un satış fiyatı 141 TL. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X