Spider-Man: Homecoming’de Sır Perdesi Aralanıyor

Tom Holland’ın hayat verdiği Örümcek Adam’ın hikayesini beyaz perdeye taşıyan Spider-Man: Homecoming‘den ilk sahne gün yüzüne çıktı.

 

Spider-Man: Homecoming’de Sır Perdesi Aralanıyor
Yayın Tarihi: 11.05.2017 15:59:00
Bildiğiniz gibi uzun zamandır Marvel dünyasından kopuk olan Örümcek Adam, Captain America: Civil War ile bu dünyaya dahil edildi. Tom Holland’ın hayat verdiği kahramanımız sahneleri az olmasına rağmen çok sevildi. Şimdi Avengers ile yaşadığı maceradan sonra Örümcek Adam yeniden kendi filmine kavuşuyor. Tüm yaşananların ardından Tony Stark‘ın geliştirdiği yeni kostümüyle gerçek bir kahraman olduğunu kanıtlamaya çabalıyor. Bu sırada ortaya çıkan Vulture işleri karıştırıyor. Herkes ondan bu meseleden uzak durmasını isterken, Peter üzerine düşeni yerine getirmeye çabalıyor.
 
Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği filmde ayrıca Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi isimler rol alıyor.
 
Paylaşılan sahnede Peter‘ı odasına pencereden girerken görüyoruz. Sessiz bir şekilde odasının kapısını kapatıp, yakalanmamak için çaba harcıyor. Fakat o sırada arkadaşının arkasında olduğunu fark etmiyor. Ned şaşkınlıkla elindeki Death Star figürünü düşürüyor. Peter da mecburen gerçeği kabul etmek zorunda kalıyor. Marvel ve Sony ortaklığında sinemaya taşınan Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek.
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X