Spider-Man: Homecoming'den Yeni Fragman

Tom Holland’ın başrolünde yer aldığı ve bizleri farklı bir Örümcek Adam’la tanıştıracak olan Spider-Man: Homecoming filminden yeni bir fragman izleyicilerle paylaşıldı.

 

Spider-Man: Homecoming'den Yeni Fragman
Yayın Tarihi: 29.03.2017 20:43:00
Şimdiye kadar iki farklı oyuncunun hayat verdiği Spider-Man, Captain America: Civil War ile Marvel’ın yarattığı fantastik dünyaya dahil edildi. Filmin keyifli yanlarından birini oluşturan kahramanımız şimdi kendi macerasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Avengers ile yaşadığı maceradan sonra Peter Parker’ın eski hayatına geri dönme sürecinde ona Tony Stark yardımcı oluyor. Yeni kostüm ve tehlikeler derken bir yandan kahramanlık yapıp bir yandan ödevleri yetiştirmek pek de kolay olmuyor. Peter Parker sadece bir çocuk olmadığını, Avengers’ın bir üyesi olacağını kanıtlamak istiyor. Bu sırada ortaya çıkan Vulture işleri karıştırıyor. Herkes ondan bu meseleden uzak durmasını isterken, Peter üzerine düşeni yerine getirmeye çabalıyor.
 
Bildiğiniz gibi Örümcek Adam rolünü genç oyuncu Tom Holland devraldı. Bu yeni solo filmde ona Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei, Donald Glover, Jon Favreau ve Robert Downey Jr. gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Heyecan uyandırmayı başaran Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz‘da vizyona girecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X