Spotify’dan Yeni Özellik

Spotify sunduğu güncellemelerle platformunu geliştirmeye devam ediyor.

 

 

Spotify’dan Yeni Özellik
Yayın Tarihi: 11.07.2017 19:17:00
Apple Music’le sıkı bir yarışın içerisinde olan Spotify, Sürüş Modu adı verilen yeni bir özelliği test ediyor. Reddit forumunda yer alan bir kullanıcı, Spotify’ın yeni özelliğini kullanmaya başladığını belirtti.
 
Şu anda belli kullanıcılarının kullanabileceği Sürüş Modu özelliği sürücülere büyük kolaylık sağlayacağ benziyor. Şarkıların anonsunu yapabilen Sürüş Modu özelliğinde büyütülmüş tuşlar yer alıyor. Sesle kontrol imkanı sunan yeni bir arayüzün yer aldığı özelliğe ait görsel de paylaşıldı. Çalma penceresinin sol alt köşesinde bir araba ikonu karşımıza çıkıyor. Bu tuşa basıldığında Sürüş Modu özelliği aktif hale geliyor. Sürücülerin daha iyi görebilmesi için ileri ve geri alma tuşları büyüyor. Şarkının anonsunu da yapabilen Spotify bu sayede sürücülerin telefon ekranlarına bakmasını ortadan kaldırıyor. Test aşamasında olduğu anlaşılan Sürüş Modu özelliğinin tüm kullanıcılar için ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X