Squatgirl Doris Hofer Herkesi “İçindeki Sen”i Keşfe Çağırıyor

Squatgirl adıyla tanınan yaşam koçu Doris Hofer’in camın yenilikçi markası LAV sponsorluğunda ve Libros etiketiyle yayımlanan ikinci kitabı “İçindeki Sen” tüm kitapçılarda okurlarıyla buluşuyor. Kitabında kendi yaşadıklarından yola çıkan Doris Hofer, mutlu ve başarılı bir hayatın en az fit ve zinde bir vücut kadar önemli olduğunu hatırlatarak herkesi hayallerini gerçekleştirmeye davet ediyor.

 

Squatgirl Doris Hofer Herkesi “İçindeki Sen”i Keşfe Çağırıyor
Yayın Tarihi: 3.04.2019 11:23:00

Doris Hofer namıdiğer Squatgirl’ün, camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV’ın sponsorluğunda Libros’tan çıkan ikinci kitabı “İçindeki Sen”, “Konu yalnızca fit ve zinde bir vücut sahibi olmak değil, önemli olan daha çok kişisel mutluluğun ve başarın” diyerek herkesi içindeki gücün farkına vararak hedeflerine ulaşmaya çağırıyor. Doris Hofer, hayatı güzelleştirmenin ipuçlarının da yer aldığı kitabında kendi yaşamından verdiği örneklerle kadınların aslında ne kadar güçlü olduğunu ve neleri başarabildiğini anlatıyor.

Daha kaliteli bir yaşam ve sağlıklı bir beden için yapılması gerekenleri de bulabileceğiniz “İçindeki Sen”de LAV’ın desteğiyle birbirinden leziz, sağlıklı yemek ve içecek tarifleri de yer alıyor. Doris Hofer’in sunumlarını modern ve yenilikçi tasarımlarıyla göz alan LAV ürünleriyle yaptığı tarifler arasında rafine şeker kullanılmayan tatlılar, enerji veren ara öğünler, yanınızda taşıyabileceğiniz öğle yemekleri gibi onlarca seçenek bulunuyor.

Squatgirl'in Trendus'a konuk olduğu videoları ise aşağıdan izleyebilirsiniz!
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X