Starbucks Yeni Yılı 8 Milyon Yıldız ile Kutluyor

Starbucks, yılın son ayında Starbucks Mobil Uygulaması ve Starbucks Card ile alışveriş yapan misafirlerine 8 Milyon yıldız kampanyasıyla yılbaşı hediyelerini erkenden veriyor.

 

 

Starbucks Yeni Yılı 8 Milyon Yıldız ile Kutluyor
Yayın Tarihi: 7.12.2021 11:45:00

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleri ve eşsiz kahveleriyle misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatan Starbucks, yılın son ayında gerçekleştirdiği kampanya ile dağıttığı sürpriz yıldız hediyeleriyle misafirlerine yılbaşı ruhunu erkenden yaşatıyor.

Starbucks Türkiye, Aralık ayı boyunca Starbucks Mobil Uygulaması ve Starbucks Card ile alışveriş yapan misafirlerine her gün, yapacakları ilk alışverişte normal alışverişlerinden kazandıkları yıldızlara ek olarak minimum 1, maksimum 150 yıldıza kadar yıldız dağıtıyor. Sürpriz sayıda yıldız kazandıran bu kampanyadan misafirler günde bir defa yararlanabiliyor, kazanılan yıldızlar ile de hem kendilerine hem de sevdiklerine bir yılbaşı kahvesi hediye edebiliyorlar, öte yandan bu dönem boyunca Starbucks Mobil Uygulaması’nı ilk kez indiren ve 50 tl yükleyenler 30 yıldız kazanacak. 

Starbucks Mobil Uygulaması kullanıcılarına her 15 yıldız karşılığında istedikleri 1 adet Tall boy içeceği alma hakkı sunuyor. Aralık ayına özel yıldız kampanyalarıyla Starbucks, misafirlerine 500.000’in üzerinde içecek ikramı kazandırıyor.

Starbucks’ın sürprizlerle dolu yeni yıl hediye kampanyası Starbucks Mobil Uygulaması ve Starbucks Card ile ödeme seçeneğini tercih eden misafirleri tüm Starbucks mağazalarında bekliyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X