Stil erkek: David Beckham

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açan İngiliz futbolcu David Beckham, 40. yaşını kutladı. Marakeş`te organize edilen bir otelde yakın arkadaşları ile doğum gününü kutlayan Beckham stili ile de dikkat çekti.

 

Stil erkek: David Beckham
Yayın Tarihi: 11.05.2015 11:58:00

Eski İngiliz futbolcu David Beckham, geçtiğimiz günlerde 40 yaşına bastı. Marakeş`te The Amanjena Resort`te düzenlenen organizasyonun güzelliğinden hiç bahsetmeden Beckham`ın stilini mercek altına almak istiyoruz. 

Şöyle bir düşünün; David Beckham`sınız, doğum gününüz ve bu doğum günü için ünlü dostlarınızı toplayıp Fas`a gidiyorsunuz. Organizasyon, mekan şahane! Bizim sosyetemizde böyle bir davet olacak, kim ne giyeceğini şaşırır, hele de doğum günü sahibi.. 

David Beckham`a bakar mısınız?! Şortu ve parmak arasıyla konukları selamlıyor, doğum gününü kutluyor. Üstelik 40 yaşına bastığı bir doğum günü partisi. Şöyle bir düşününce yeni 40 artık 30 yaş oldu. Evet böyle kareler pek göremiyoruz ama benzer stiller ülkemizde de mevcut. Ama David Beckham ayrı. Şapkaları ayrı, dövmeleri ayrı.. Takım elbise giydiğinde ise apayrı! Gelin bu `cool` adamın stilini birlikte inceleyelim. 

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X