Stil Erkek: Jamie Dornan

Grinin 50 Tonu filmiyle gönülleri derinden fetheden Kuzey İrlandalı oyuncu Jamie Dornan`ın stilini yakından incelemek ister misiniz?

 

Stil Erkek: Jamie Dornan
Yayın Tarihi: 24.03.2015 16:19:00

 `Fifty Shades Of Grey` filminde canlandırdığı Christian Grey rolüyle hepimizin beğenisini kazanan Jamie Dornan hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? Yakışıklı oyuncu 1982 doğumlu aynı zamanda iyi bir model ve şarkıcı. 

Kendisini Marie Antoinette filminde oynadığı Axel von Fersen rolüyle hatırlasak da  şöhreti Christian Grey olarak karşımıza geçmesi kazandırdı desek yanılmayız herhalde. Yakışıklılığı hakkında tartışmamıza gerek olmadığını düşündüğümüz yılın arzulanan adamı Jamie Dornan`ın stilini de sizler için mercek altına aldık.

Son zamanlarda sıklıkla kırmızı halıda yakaladığımız yakışıklı oyuncu koyu renk takımları kendine çok yakıştırıyor, günlük hayatında ise canvas tarzı kıyafetler seçiyor diyebiliriz. Fotogaleriye tıklayarak Jamie`nin stili hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olabilirsiniz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X