Stille Nacht İle Gökyüzü Kolunuzda

Bağımsız saat üreticisi Defakto‘nun tasarımcı Friederike Bellman ile hazırladığı özel yapım klasik saat gökyüzünü bileğinize getiriyor.

 

 

Stille Nacht İle Gökyüzü Kolunuzda
Yayın Tarihi: 23.11.2017 01:36:00
Defakto’nun Stille Nacht (Sessiz Gece) ismini verdiği saat, klasik saat alternatifi arayan kullanıcılara hitap ediyor. Bünyesinde akıllı özellikler barındırmıyor ancak tasarımıyla adeta kendine hayran bırakıyor. Mat, gece mavisi arayüzüyle gökyüzünü temsil eden saatte yıldızların her biri elle işleniyor. Sadece 50 adet üretilen Stille Nacht’ın her bir versiyonu böylelikle birbirinden ayrılıyor. Saatin gösterişli gövdesini daha da ön plana çıkarmak adına, siyah, sade ve gösterişsiz bir kayış tercihinde bulunulmuş. Böylelikle gecenin eşsiz güzelliği saat arayüzüyle yaşatılıyor.

Stille Nacht
 
Özenle hazırlanan ve yıldızlarla süslenen gövdede, hava kararmaya başladıkça büyük yıldızlar da parlamaya başlıyor. Bu sayede saatin arayüzüne de derinlik katılmış. Bileğinizden bir an olsun çıkarmak istemeyeceğiniz Stille Nacht, 50 metreye kadar su geçirmez. Saatin her iki elini de kullanan kullanıcılar için alternatif sunduğu belirtiliyor. 40 mm’lik gövdeye sahip saat yurt dışında 320 dolar fiyat etiketiyle satışa sundu. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X