Style Yourself With Swarovski By InStyle Etkinliği

InStyle stil direktörleri, Swarovski `Winter Gardens`, Swarovski 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu`nun ihtişamını ve ışıltısını stilinizle birleştiriyor.

 

Style Yourself With Swarovski By InStyle Etkinliği
Yayın Tarihi: 7.10.2015 15:10:00
Her yeni sezon Swarovski’ye günümüz modern kadınlarının ihtiyaçlarına hitap eden çok yönlü, son moda bir koleksiyon sunmak için yeni bir fırsat demektir. Swarovski’nin DNA’sını oluşturan ihtişam ve ışıltı vurgularıyla süslediği 2015/16 Sonbahar/KışWinter Gardens” koleksiyonu da doğadan, özel olarak da bahçelerden esinlendi. Koleksiyonda zamansız parçalardan son moda tasarımlara, sade tarzlardan göz kamaştırıcı takılara her ortama ve her zevke uygun çok sayıda ürün yer alıyor. 

2015/16 Sonbahar/KışWinter Gardens” koleksiyonu sunduğu geniş tasarım çeşitliliği ile her kadına, mini bir siyah elbiseden kot pantolona kadar her kıyafete doğru miktarda ışıltıyla ihtişam katabileceği o özel parçayı bulma şansı tanıyor. 
 
17 Ekim 2015 Cumartesi, 14:00 – 18:00 saatleri arasında Swarovski Palladium AVM, Bağdat Caddesi, İstinye Park ve Nişantaşı mağazalarında InStyle stil direktörlerimiz ile buluşmayı kaçırmayın.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X