Suavinex`ten minik eller için Hello Fox serisi

Dünyanın seçkin markası Suavinex tarafından, minik ellere göre tasarlanan Hello Fox serisinde yer alan ürünler, bebeklerin beslenmesini kolaylaştırıyor.

 

Suavinex`ten minik eller için Hello Fox serisi
Yayın Tarihi: 18.03.2015 16:55:00

ARS Bebek Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirilen Suavinex’in renkli ve eğlenceli olduğu kadar fonksiyonel tasarıma sahip koleksiyonlardan biri de Hello Fox. Sevimli tilki karakteri Hello Fox’un kullanıldığı seri, beslenme gereçlerinden oluşuyor. Hello Fox serisinde; damla akıtmaz kulplu bardak, sport cup, biberon, mama kasesi, kaşık, emzik bulunuyor.

Suavinex, bebeğin sağlıklı büyümesinde önemli olan emzirme ürünlerini annelerin ve bebeklerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlıyor. Hello Fox ürünleri, bebeklerin küçük elleriyle tutmasını kolaylaştıracak ve içindeki sıvının dökülmesini engelleyecek ergonomik bir tasarıma sahip. 6 ay ve üzeri bebekler için hazırlanan ürünler, biberondan barağa geçişe de yardımcı oluyor. Anneler de dışarı çıkarken, dökülme, akma düşüncesi olmadan, bebeklerinin beslenmesi için gerekli her şeyi Hello Fox ile çantasına koyarak yanına alabiliyor.  
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X