Swarovski 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyon Tanıtımı

Modernlik, zarafet, ustalık, erişilebilirlik ve üstün kalitesini her koleksiyonuna ve her parçasına taşımayı başaran kristalinin benzersiz ışıltısı ve eşsiz tasarımlarıyla rakiplerinden ayrılan Swarovski, 2015 İlkbahar/Yaz Crystal Gardens koleksiyonunu tanıttı.

 

Swarovski 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyon Tanıtımı
Yayın Tarihi: 21.11.2014 08:57:00

Bahar aylarının yumuşak pastel tonlarından, yaz mevsiminin lüks ve canlı paletine, çeşit çeşit renklerden oluşan rüya gibi bir bahçeden ilham alınarak hazırlanan Swarovski Crystal Gardens koleksiyonunun tanıtımı The Marmara Esma Sultan Yalısı’nda özel bir defile daveti ile gerçekleştirildi.

Swarovski Kreatif Direktörü Nathalie Colin,  Swarovski Türkiye Ülke Müdürü Aslı Tezcan, Paris ve İsviçre’den davete katılan Swarovski’nin üst düzey yetkililerinin, çeşitli ülkelerden yabancı basın mensuplarının da  hazır bulunduğu davete aralarında Pınar Altuğ, Ayşe Kucuroğlu, Sinem Güven, Ayşe Tolga, Belçim Bilgin, Balçiçek İlter, Revna Demirören, Elif Gönlüm, Feryal Gülman, Özlem Güsar, Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu ve Siren Ertan’ın olduğu moda, tasarım ve cemiyet hayatından tanınmış isimler ile basın mensupları katıldı.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X