Swarovski 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Swarovski, geçtiğimiz gün La Petite Maison`da gerçekleştirdiği lansmanda, ışık ve renkle yıkanmış 2015 İlkbahar-Yaz Crystal Garden Koleksiyonu`nu tanıttı.

 

Swarovski 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 4.02.2015 14:15:00

Dün gerçekleştirilen lansmanda, Swarovski Cyrstal Garden Koleksiyonu`nu davetlilerin huzuruna sundu. Barın etrafında sergilenen mücevherler renkleri ve ışıltıları ile baharın gelişini müjdeler gibiydi. Zaten koleksiyonun ilham kaynağı da doğa, hatta bir bahçe. Ancak sıradan bir bahçe değil, yumuşak pastel tonlarından, canlı renk paletine kadar uzanan, rüya gibi bir bahçe. 

Kreatif Direktör Nathalie Colin “Doğa, Swarovski için her zaman özel bir yere sahip olmuştur. Crystal Garden koleksiyonu ile markanın modernlik tutkusunu bir kez daha göstermek istedik. Bu yüzden ilham kaynağı olarak çiçek, hayvan ve böcekler seçerek akıcı ve kadınsı çizgiler ve motifler yarattık” diye açıklıyor. 

Koleksiyondan kareler için foto galeriye tıklayabilirsiniz. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X